Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón)

33,20 

Katalógové číslo: 8410337007160 Kategória:

Popis

Brandy Conde de Osborne stelesňuje hodnoty, ktoré predstavuje rodina Osborne – pracovitosť, bezúhonnosť a vytrvalosť. Pôvod tjeto brandy nájdete v Andalúzii v Španielsku. Vyrába sa z výberu najlepšieho hrozna odrody Airen, ktoré je vhodné na vytváranie bohatých a jemných chutí brandy.

Spracovanie sa začína opatrným výberom hrozna, ktoré si rodina Osborne destiluje vo vlastnom liehovare založenom v roku 1880, v ktorom sa miesi to najlepšie z minulosti s modernými technikami.
 
Conde de Osborne sa získava tradičnou artézskou arabskou metódou medeného hrnca, Alquitaras, na dosiahnutie eaux-de-vie jedinečnej jemnosti. Zreje unikátnou metódou solera v amerických dubových sudoch, v ktorom predtým zrel Pedro Ximénez.Tento ručne remeselnícky proces využívajú iba tie najexkluzívne koňaky.  Je to plná a bohatá brandy s tmavo jantárovou farbou. Chuť je intenzívna, harmonická s nádychom fíg, lieskových orechov a dubu.

Balené v darčekovej krabičke.

 
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón)

Cena za Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón) je 33.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410337007160.

Produkt Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Lepanto P.X. Solera Gran Reserva 36% 0.7L (kartón), Symbole National XO 40% 0,7l (kartón), Pierre de Segonzac Rare 40% 0,7L (kartón), Jules Domet Eiffel 36% 0,5L (holá fľaša)