Sandeman Medium Sweet Sherry 15% 0,75L (čistá fľaša)

8,15 

Katalógové číslo: 8421150647105 Kategória:

Popis

Dozrieva vlastným systémom Solera v malých dubových sudoch. Postupom času sa u vína vyvinie jemná komplexnosť a okrúhle, plné vlastnosti s úžasnou bohatosťou. Tmavo medené jantárové farby s odleskami starého zlata. Svieža, jemne komplexná charakteristika Oloroso kompenzuje zamatovú bohatosť a plné telo tohto vína. Je dobre vyvážený, s veľmi hladkou a zamatovou dochuťou a čistým záverom. Sandeman ponúka jedinečnú a lahodnú chuť stredne sladkého sherry. Víno s jemnou a okrúhlou vôňou hrozienok a zamatovou chuťou. Sandeman Medium Sweet je ideálny na vychutnanie so zmrzlinou alebo sladkým dezertom.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sandeman Medium Sweet Sherry 15% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Sandeman Medium Sweet Sherry 15% 0,75L (čistá fľaša) je 8.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sandeman Medium Sweet Sherry 15% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sandeman Medium Sweet Sherry 15% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8421150647105.

Produkt Sandeman Medium Sweet Sherry 15% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Graham’s 40 Y.O. Tawny Port, GIFT, Tajna Cabernet Franc 2019, Kosík Souvigner Gris 2020 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Hamsik Pinot Grigio Delle Venezie DOC suché 12% 0,75L (holá fľaša)