Sambuca Extra Molinari 40% 1l (holá fľaša)

25,00 

Katalógové číslo: 8002095200039 Kategória:

Popis

Sambuca Extra Molinari je jediným talianskym likérom, ktorému je dovolené používať výraz Extra na etikete, čo je znakom jeho excelentnosti.

Chuť a vôňa Sambuca Extra Molinari sú založené na esenciálnych olejoch získaných z plodov hviezdicového anízu. Je kombináciou anízu s alkoholom z pšenice, cukru a ďalších prírodných aromatických látok, ktorých zloženie rodina starostlivo stráži.

„Molinari“ trvá na tom, aby ich dodávatelia dodávali prísady tej najvyššej kvality, ktoré neboli geneticky modifikované. Vďaka tomuto prístupu, čistotou všetkých zložiek, jedinečnosťou zloženia a skúsenosti troch generácií je Sambuca Extra Molinari produkt, ktorý je odlišný od všetkých ostatných anízových likérov.

Sambuca Extra Molinari môžete piť samostatne s tromi zrnkami kávy a s ľadom, alebo namrazenú na veľmi nízku teplotu (0 ° C). Odporúčame piť z širších pohárov, aby ste patrične vychutnali vôňu, ktorá je tak typická pre Sambuca Extra Molinari.

Molinari Sambuca je lídrom v Taliansku i na svetovom trhu s predajom 9.5 milióna fliaš v roku 2012.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sambuca Extra Molinari 40% 1l (holá fľaša)

Cena za Sambuca Extra Molinari 40% 1l (holá fľaša) je 25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sambuca Extra Molinari 40% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sambuca Extra Molinari 40% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8002095200039.

Produkt Sambuca Extra Molinari 40% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: J&B Botánico 37,5% 0,7L (čistá fľaša), Božkov Spiced 30% 0,5L (holá fľaša), Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša), Naga Java Reserve 40% 0.7L (tuba)