Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša)

26,55 

Katalógové číslo: 5010327453019 Kategória:

Popis


Kapitán lode vzal naberačku rumu, pridal pušný prach a zapálil ho, aby poskytol „dôkaz“ o integrite rumu svojej posádke. Sailor Jerry pokračuje v tejto starodávnej tradícii podávania kvalitného koreneného rumu, ktorý poskytuje bezkonkurenčný základ pre miešané nápoje. Sailor Jerry, vytvorený po intenzívnom výskume historických námorných rumov, vyvinul hladký rum s bohatou chuťou. Značka sa pýši tým, že vyrába korenistý rum spôsobom starej školy, pričom využíva odbornú zmes starostlivo vybraných korenín v odolnom rume pre dokonale vyváženú tekutinu.

Sailor Jerry The Original Spiced 
Má jemnú, zaujímavú korenistú chuť. Tú mu dodáva 12 druhov bylín, ktoré sa nechávajú v karibskom rume macerovať. Má krásnu tmavú farbu, v chuti môžeme ucítiť pikantnú chuť sladkého drievka, škorice, klinčekov a čiernych čerešní a dotyk sherry. Fľaša je replika historického Victorian Rumu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša) je 26.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327453019.

Produkt Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0.35L (darčekové balenie fľaša s rybárom), Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Don Julio Anejo 38% 0,7l (kartón), A.H. Riise XO Reserve 40% 0,7l (kartón)