Saison Rum 42% 0,7L (kartón)

25,95 

Katalógové číslo: 3760045043628 Kategória:

Popis

Saison Rum je elegantný rum, ktorý sa skladá z dôkladného výberu destilátov z 3 rôznych karibských ostrovov – Barbados, Trinidad a Jamajka. Má sofistikovanú príchuť bielych kvetov, pečeného ananásu a melasového koláča. Chuť je svieža a harmonická v závere s dotykom vanilky a melónu.

Vybrané rumy starnú v amerických sudoch z bieleho dubu 5 rokov. Toto starnutie sa odohráva v oblasti ich pôvodu, využívajúc teplo a špecifickú vlhkosť na Karibských ostrovoch, ktoré dodávajú budúcemu rumu jedinečnú oxidáciu, urýchľujú zrelosť a koncentrujú príchute.

Nakoniec takto vyzretý rum prechádza cez oceán do Francúzska, aby ho premiešal majster koňaku Jerome Tessendier. Jeho zámerom je vytvoriť jedinečnú harmóniu pomocou rovnakých metód ako pri koňaku, pričom sa zmiešajú rôzne terroiry s rôznymi kvetinovými, ovocnými a korenistými aromatickými profilmi. Potom je táto zmes uložená do zrelých francúzskych dubových sudov na brehoch rieky Charente, kde odpočíva po dobu 9 mesiacov. Toto dokončenie zabezpečí stabilitu a rovnováhu a zároveň prinesie charakteristickú chuť starých koňakov. Rum sa potom postupne redukuje na 42%; nepridáva sa žiadny cukor.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Saison Rum 42% 0,7L (kartón)

Cena za Saison Rum 42% 0,7L (kartón) je 25.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Saison Rum 42% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Saison Rum 42% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760045043628.

Produkt Saison Rum 42% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Appleton Estate 12YO Rare Casks 43% 0,7L (čistá fľaša), The Yamazaki 12YO Whisky 43% 0.7L (kartón), Legend of Kremlin 40% 0,7L, Ashanti Spiced Red 38% 0,7L (holá fľaša)