Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša)

23,75 

Katalógové číslo: 5011166061571 Kategória:

Popis

S novým dizajnom fľaše pre rok 2020 obsahuje neslávne známu postavu Alphonse Gabriela ‚Al‘ Caponeho, bežne prezývaného Scarface, ktorý bol spoluzakladateľom a šéfom amerického Chicago Outfit. V „Black Country“ je rodina Sadlerovcov dodávateľmi tých najlepších pív a liehovín už od roku 1861. Viac ako storočné znalosti a vášeň viedli rodinu k vytvoreniu tejto Straight Bourbon whisky. Vyrábaná v Amerike a zrejúca v americkom dube, ktorý jej dodáva hladký a sladký charakter… nie ako Scarface! Tento jemne jantárový bourbon je sladký a korenistý s hladkým záverom. Má tóny škorice, hrozienok a sladkého banánu s chuťou vianočky, pekanových orechov a karamelu.

Víťaz striebornej medaily – Svetová súťaž liehovín v San Franciscu 2021

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša) je 23.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011166061571.

Produkt Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT, Talisker 10YO 45,8% 0,7L (kartón), Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša), Singleton 12YO 40% 0,7L (kartón)