Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša)

20,30 

Katalógové číslo: 5011166059998 Kategória:

Popis

S novým dizajnom fľaše na rok 2020 obsahuje Sadler’s Peaky Blinder Spiced Gin neslávne známu postavu Thomasa Gilberta, ktorý sa neskôr stal známym ako Kevin Mooney a bol považovaný za najvýznamnejšieho člena gangu Peaky Blinder. Možno ho poznáte… V „Black Country“ je rodina Sadlerovcov dodávateľmi tých najlepších pív a liehovín už od roku 1861. Viac ako storočné znalosti a vášeň viedli rodinu k vytvoreniu tohto odvážneho malého množstva, ručne vyrábaného koreneného ginu zmiešaného s exotickými koreninami a bylinkami. Gin má tóny teplého koreneného pomaranča s borievkovým nádychom a s kandizovanou sladkosťou na podnebí. Záver je jemný a vyvážený.

Najlepší anglický klasický gin – World Gin Awards 2020

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša) je 20.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011166059998.

Produkt Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Tanqueray No.10 47,3% 0,7L (holá fľaša), Hendrick’s 41,4% 0,7L (holá fľaša), Plymouth Navy Strength 57% 0,7L (holá fľaša), Mini Drumshanbo Gunpowder 43% 0.05L (holá fľaša)