Akori Gin Premium 42% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom)

Katalógové číslo: 8410837520220 Kategórie:

Popis

Je výsledkom správnej kombinácie obilného alkoholu na báze ryže, borievky a unikátneho výberu japonských aromatických rastlín. Sviežosť borievky, jemné tóny pitahaye (dračieho ovocia) a citrónové tóny kumquatu (druh citrusu) mu dodávajú citrusový nádych, ktorý sa rozvinie do jemného a zamatového záveru so zázvorovými tónmi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akori Gin Premium 42% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Akori Gin Premium 42% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akori Gin Premium 42% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akori Gin Premium 42% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410837520220.

Produkt Akori Gin Premium 42% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom), Bombay Sapphire 40% 1,0L (holá fľaša), Gin Mare 42,7% 0,7L (holá fľaša), Broker’s London Dry Gin 40% 0,7l (holá fľaša)