Rum & Cane Central America, GIFT

47,90 

Katalógové číslo: 0610370681152 Kategória:
Výrobca: RUM & CANE

Popis

Rum & Cane Central America, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rum & Cane Central America, GIFT

Cena za Rum & Cane Central America, GIFT je 47.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rum & Cane Central America, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rum & Cane Central America, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0610370681152.

Produkt Rum & Cane Central America, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark, Dictador 2 Masters Carlos I 44% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Malecon Rare Proof 2006 13 Y.O., WOODEN BOX, Dos Maderas Luxus 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)