Compañero Gran Reserva 40% 0,7L (tuba)

31,55 

Katalógové číslo: 5712718000214 Kategórií:
Výrobca: 1423 Aps

Popis

Dokonalé priateľstvo medzi Jamajkou a Trinidadom. Výsledkom je výnimočný, elegantný a dobre vyvážený rum – chuťovo aj vekovo najvyzretejší spomedzi rumov Compañero. Nie je dosladený ani dofarbený, je stelesnením samého seba vo svojej prirodzenej podobe. Ide o prémiovú zmes tradičného jamajského ,,pot still rumu“ a klasického trinidadského ,,column still rumu“.

Silná vôňa jamajského rumu plná ,,suchých“ tabakových a dubových tónov sa elegantne dopĺňa s jemnou chuťou trinidadského rumu, v ktorej prevládajú ,,sladšie“ tóny banánov, karamelu a čokolády. Tie sú zakončené jemným dymovým podtónom – je to dokonalá rovnováha s dlhotrvajúcou chuťou a pretrvávajúcim záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Compañero Gran Reserva 40% 0,7L (tuba)

Cena za Compañero Gran Reserva 40% 0,7L (tuba) je 31.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Compañero Gran Reserva 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Compañero Gran Reserva 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718000214.

Produkt Compañero Gran Reserva 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón), Dictador Parrafo 2003 Borbón, GIFT, Presidente Marti Solera 19 40% 0,7L (darčekové balenie 2 poháriky), Ron Quorhum 30 Aniversario 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi)