Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša)

20,60 

Katalógové číslo: 7441001110948 Kategória:

Popis

Ron Centenario Anejo Especial 7 ročný je zmes jemných rumovstarostlivo zrejúcich v sudoch z bieleho dubu 7rokov, behom kterého rum získava svoju jedinečnú a unikátnu chuť. Jeho ušlachtilost a kvalita daná tradičnou výrobou robí z tohoto rumu jeden z najoblúbenejších rumov nie len na Kostarike.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša) je 20.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7441001110948.

Produkt Ron Centenario 7 Anejo Especial 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malteco Rara 25YO 40% 0,7L (kartón), Quorhum 30 Y.O., GIFT, The Colours of Rum Edition No. 5, Guyana Diamond 2003, GIFT, S.B.S Origin Guyana PM