Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša)

18,05 

Katalógové číslo: 8500000658109 Kategória:

Popis

 

Ron Mulata Añejo 7 Años je autentický kubánsky rum. Je to pekný silný tmavý rum. Tento jemný rum odhaľuje jemné arómy vanilky a karamelu a tóny svetlo praženej kávy mu dodávajú korenistú chuť. Vďaka vysokej kvalite a dlhej dobe zrenia je Mulata Añejo 7  ideálny na pitie samostatne ale aj long drinkoch.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša) je 18.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8500000658109.

Produkt Ron Mulata De Cuba 7 Anejo 38% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O., MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT, Hell Or High Water XO 40% 0,7L (čistá fľaša), Foursquare 2009 Cask Strength