R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša)

38,20 

Katalógové číslo: 8754905 Kategórie: , ,

Popis

Ide o zmes dvoch typov rumov vyrábaných z trstinovej melasy. Ľahší a ovocnejší pochádza zo stĺpcového destilačného prístroja a chuťovo ťažší a plnší pochádza z kotlíkového destilačného prístroja. Následne každý zrie minimálne 10 rokov v sudoch z amerického dubu po ,,bourbone“. Po dostatočnom odležaní sa zmes odborne zmieša, aby sa dosiahla unikátna chuť a textúra – ako vždy v prípade Foursquare, rum je bez akýchkoľvek prísad. Získal taktiež viacero ocenení na IWSC, čo dokazuje, že ide o viac než len o jedinečne vyzerajúcu fľašu.

Má zlato-medenú farbu. Vo vôni prevládajú tóny orechov, sušeného ovocia, škorice, korenia a dubu. V ,,krémovej“ chuti sa objavia suchšie drevité tóny rozvíjajúce sa do ovocných tónov marhúľ, fíg, hrozienok a banánov nasledované arómami mandlí a vanilky – kombinácia tropického ovocia, korenitosti a dubu. V stredne dlhom suchom závere vystúpia vanilkové a drevito-dymové tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša) je 38.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8754905.

Produkt R. L. Seale’s 10YO 46% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

10 ročný rum - 10-ročný rum je nápoj s dlhou tradíciou, ktorý sa vyrába z kvalitných cukrových trestov. Jeho jemná chuť s nádychom karamelu a vanilky sa dostavuje počas jeho 10 ročného zrenia v dubových sudoch. Tento rum je ideálny na pomalé pitie, ktoré si môžete vychutnať s priateľmi alebo rodinou. Je to vynikajúci… Podobné produkty: Pacífico 10YO Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša), The Real McCoy 10YO Virgin Oak 46% 0,7L (holá fľaša), Dictador 10YO 40% 0,7L (čistá fľaša), New Grove 10YO 40% 0.7L (tuba)

12 ročný rum - 12-ročný rum je zrelý a jemný alkohol s bohatou históriou. Jeho vynikajúce aroma a chuť sú výsledkom dlhodobého zrenia v dubových sudoch, kde prechádza procesom oxidácie, ktorý mu dodáva jemnosť a komplexnosť. Tento rum je skvelým doplnkom pre každú príležitosť a bude vynikajúco chutiť samotný, ale aj v kokteiloch či… Podobné produkty: Angostura 1824 12YO 40% 0,7l (tuba), The Real McCoy 10YO Virgin Oak 46% 0,7L (holá fľaša), Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón), New Grove 10YO 40% 0.7L (tuba)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Santisima Trinidad 15 Y.O., The Demon’s Share, MAXI, Phraya Elements 40% 0,7L (čistá fľaša), Naga Java Reserve Celebration, GIFT