Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón)

29,90 

Katalógové číslo: 8588007138961 Kategória: ,

Popis

Flor de Cana Family Legacy 12 je exkluzívny rum tradičného rodinného podniku Flor de Cana z Nikaraguy, ktorý založil Francisco Alfredo Pellas. Je to zjavne rum obohatený o jedinečné vlastnosti sopky San Cristobal, najaktívnejšej v Nikarague. Úrodnosť pôdy, sopečné podnebie, ktorému je rum vystavený počas procesu starnutia, a obohatená sopečná voda prispievajú k vytvoreniu mimoriadne hladkého a úžasne vyváženého rumu. Rum zreje v sudoch z bieleho duba.

Na „nose“ sa uakzuje koža a dym, karamel, lieskový orech a muškátový oriešok. Na „jazyku“ je suchý, dubový, karamelový s nádychom korenia.  Záver je stredne dlhý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón)

Cena za Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón) je 29.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138961.

Produkt Flor de Cana 12YO Family Legacy 40% 1L (kartón) nájdete v kategórii

12 ročný rum - 12-ročný rum je zrelý a jemný alkohol s bohatou históriou. Jeho vynikajúce aroma a chuť sú výsledkom dlhodobého zrenia v dubových sudoch, kde prechádza procesom oxidácie, ktorý mu dodáva jemnosť a komplexnosť. Tento rum je skvelým doplnkom pre každú príležitosť a bude vynikajúco chutiť samotný, ale aj v kokteiloch či… Podobné produkty: Flor de Cana Centenario 12YO 40% 0,7l (kartón), Abuelo 12YO 40% 0,7L (kartón), Angostura 1824 12YO 40% 0,7l (tuba), Canero Reserva Especial 12 YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Don Papa Gayuma, GIFT, Abuelo Centuria 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Cihuatán Xaman XO MINI by Dramroom, Dictador Claro 100 Months 40% 0,7L (holá fľaša)