Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole XO Grande Réserve 45% 0,7L (kartón)

56,45 

Katalógové číslo: 3275130008012 Kategórie: , ,
Výrobca: Depaz

Popis

Výnimočný rum, ktorý rozvíja bohaté a zároveň vyvážené tóny. Je vytvorený zo zmesi rumov, ktoré zreli 810 rokov. Vôňa korenia, čokolády, ruže a sladkého drievka ustupujú tónom sliviek, vanilky a jemných dubových aróm. Mäkká, jemná vanilková a dubová chuť tvoriaca zaoblený a mimoriadne komplexný rum s príjemným záverom. Ideálny po večeri podávaný s cigarami alebo čerstvou kávou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole XO Grande Réserve 45% 0,7L (kartón)

Cena za Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole XO Grande Réserve 45% 0,7L (kartón) je 56.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole XO Grande Réserve 45% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole XO Grande Réserve 45% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3275130008012.

Produkt Depaz Rhum Hors d’Âge Agricole XO Grande Réserve 45% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

10 ročný rum - 10-ročný rum je nápoj s dlhou tradíciou, ktorý sa vyrába z kvalitných cukrových trestov. Jeho jemná chuť s nádychom karamelu a vanilky sa dostavuje počas jeho 10 ročného zrenia v dubových sudoch. Tento rum je ideálny na pomalé pitie, ktoré si môžete vychutnať s priateľmi alebo rodinou. Je to vynikajúci… Podobné produkty: Matusalem Clasico 10YO 40% 0,7l (holá fľaša), Malteco 10YO 40% 0,7l (kartón), The Real McCoy 10YO Virgin Oak 46% 0,7L (holá fľaša), Pacífico 10YO Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša)

12 ročný rum - 12-ročný rum je zrelý a jemný alkohol s bohatou históriou. Jeho vynikajúce aroma a chuť sú výsledkom dlhodobého zrenia v dubových sudoch, kde prechádza procesom oxidácie, ktorý mu dodáva jemnosť a komplexnosť. Tento rum je skvelým doplnkom pre každú príležitosť a bude vynikajúco chutiť samotný, ale aj v kokteiloch či… Podobné produkty: Dictador 10YO 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Don Papa 10YO 43% 0,7l (tuba), The Real McCoy 12YO 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša), Canero Reserva Especial 12 YO 40% 0,7l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison Du Rhum Discovery Francúzske Antily + Taška, The Colours of Rum Edition No. 14, Barbados Foursquare 1999, GIFT, Rhum Extra Vieux HSE Small Cask, GIFT, Albert Michler Single Cask Barbados 2005, GIFT