Piper Heidsieck Cuvée Brut 12% 0,75L (kartón)

36,95 

Katalógové číslo: 3018334100010 Kategória:
Výrobca: Piper-Heidsieck

Popis

Od svojho založenia dom preukázal svoju inovatívnu zdatnosť pri výbere a miešaní výnimočných vín. Snaha o dokonalosť a otvorenosť sa odrážajú v celej škále šampanských vytvorených hlavným vinárom Emilienom Boutillatom, ktoré slúžia ako garant štýlu Piper-Heidsieck. Svieže, elegantné a harmonické – symbolické viacročné šampanské vyrobené zo zmesi viac ako 100 ,,crus“ pochádzajúcich z 3 odrôd viniča Champagne.

Má nádhernú zlatistú farbu. Vo vôni a chuti sa objavujú zvodné tóny broskýň, čerstvých mandlí, kvetov pomarančovníka, mäty, toastu a hrušiek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Piper Heidsieck Cuvée Brut 12% 0,75L (kartón)

Cena za Piper Heidsieck Cuvée Brut 12% 0,75L (kartón) je 36.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Piper Heidsieck Cuvée Brut 12% 0,75L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Piper Heidsieck Cuvée Brut 12% 0,75L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3018334100010.

Produkt Piper Heidsieck Cuvée Brut 12% 0,75L (kartón) nájdete v kategórii

Vína - Víno je kráľovnou alkoholických nápojov. Jeho pôvabná aróma a výnimočná chuť dokážu potešiť každého gurmána. Víno je vyrábané z hroznového muštu a jeho zloženie a chuť sa líšia podľa druhu hrozna a spôsobu výroby. Víno je nielen skvelým spoločníkom pri jedle, ale aj prostriedkom na relaxáciu a oddych. Preto nečakajte… Podobné produkty: Freixenet Prosecco DOC, Pavelka Dunaj, Mumm Demi-Sec 12% 0.75L (holá fľaša), Winzer Krems Riesling Von Der Terrassen