Pinaq Colada Mini 17% 0,05L (čistá fľaša)

10,70 

Katalógové číslo: 713091944480 Kategória:
Výrobca: Pinaq

Popis

Tropický likér vyrobený z jamajského rumu, čerstvého holandského krému a prémiovej holandskej vodky.

V jeho vôni cítiť svieži holandský krém s prevládajúcou vôňou kokosu, vanilky a ananásu. Po ňom nasledujú arómy rumu s karamelovým nádychom. Chuť je jemná – s jamajským rumom a vanilkou sa v nej prelína krémová zmes pravého kokosového extraktu, jemne doladená ananásom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pinaq Colada Mini 17% 0,05L (čistá fľaša)

Cena za Pinaq Colada Mini 17% 0,05L (čistá fľaša) je 10.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pinaq Colada Mini 17% 0,05L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pinaq Colada Mini 17% 0,05L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 713091944480.

Produkt Pinaq Colada Mini 17% 0,05L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Shanky’s Whip 33% 0,7L (darčekové balenie s hrčekom), Bols Banana 17% 0,7L (holá fľaša), Toschi Fragoli 24% 0,7l (holá fľaša), Luxardo Maraschino 25% 0.7l (holá fľaša)