Luxardo Sambuca dei Cesari 38% 0.7L (čistá fľaša)

13,60 

Katalógové číslo: 8000353000056 Kategória:
Výrobca: LUXARDO S.p.A.

Popis

Badián, bylinky a koreniny, alkohol, cukor a čistá vulkanická voda z vlastných prameňov Luxardo sú kľúčové ingrediencie, ktoré odlišujú Luxardo Sambuca dei Cesari od tých ostatných. Sambuca likér stále vyrábaný podľa pôvodnej rodinnej receptúry. Vysokokvalitné suroviny a špičkové výrobné postupy zaručujú najvyššiu možnú kvalitu. Aníz, rastlinka pôvodom z Číny, známa a oceňovaná už v staroveku pre svoje terapeutické vlastnosti, sa v priebehu storočí rozšírila do Stredomoria. Stala sa veľmi používanou na prípravu typických jedál a dezertov.

Tento klasický taliansky likér si môžete vychutnať čistý, s ľadom alebo ,,po taliansky“ s 3 zrnkami kávy, čo je talianska klasika nazývaná „Sambuca con la mosca“. Príjemne chutí aj s kávou alebo zľahka zriedený vodou – tak vznikne dokonalý aperitív.

Ocenenia
2011
Svetová súťaž liehovín 2011 – San Francisco USA – dvojitá zlatá medaila

2010
Harpers Wine and Spirits Design Competition – Londýn – britská bronzová medaila

European Food Jurnal – Nemecko – európsky výrobok roka

2003
Medzinárodná súťaž vín a destilátov – Londýn – strieborná medaila Spojeného kráľovstva

1999
Beverage Tasting Institute – USA – 90/100 v súťaži „Sprievodca nákupu alkoholických nápojov“

1998
Medzinárodná súťaž vín a destilátov – londýnska zlatá medaila v kategórii likérov

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Luxardo Sambuca dei Cesari 38% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Luxardo Sambuca dei Cesari 38% 0.7L (čistá fľaša) je 13.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Luxardo Sambuca dei Cesari 38% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Luxardo Sambuca dei Cesari 38% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000353000056.

Produkt Luxardo Sambuca dei Cesari 38% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Carskaja Pryanii Perez, Capitan Bucanero 34% 0,7L (holá fľaša), 958 Santero Spritz, Bentianna Liqueur 38% 0,7L (čistá fľaša)