Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

111,00 

Katalógové číslo: 8586015320392 Kategória:

Popis

Je unikátne brandy, vyzrievané minimálne 7 rokov v dubových sudoch, ktoré mu prepožičali nádhernú vôňu s jemnými tónmi vanilky, elegantnú zlatisto-jantárovú farbu a robustnú, no mimoriadne harmonickú chuť, s odtieňmi kávy a kakaového masla.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 111 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586015320392.

Produkt Karpatské Brandy Exclusive 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Meukow VS Black Panther Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša), Godet VS Classique 40% 0.7L (krartón), Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón), Hardy Noces D’Argent 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)