Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša)

150,10 

Katalógové číslo: 3760097560210 Kategória:

Popis

Náznak vanilky s intenzívnou drevitou chuťou a pretrvávajúci záver.
 
Vyrobené z veľmi starých koňakov z Petite Champagne, ktoré uviedla na trh súčasná generácia, avšak do sudov ju uložila tá predchádzajúca. Táto veľmi malá dávka je zmiešaná so starými koňakmi, ktoré sú vyrobené z vína z vlastných viníc nachádzajúcich sa v Grande Champagne. Na začiatku sú intenzívne arómy dubového a cédrového dreva. Tie elegantne dopĺňajú tóny korenia a náznak vanilky na podnebí. Záver je doslova nekonečný. Ručne voskom zaliaty uzáver.
 
Len 250 fliaš / rok
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša) je 150.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760097560210.

Produkt Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Mini Martell Noblige 40% 0,05l (holá fľaša), Hardy VSOP 40% 3l (kartón), Godet XO Terre 40% 0,7l (kartón), Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón)