Penny Blue VSOP 40% 0,7l (holá fľaša)

25,05 

Katalógové číslo: 6091309640718 Kategória:

Popis

Prvé vydanie VSOP od Medine Distillery. Ovocný rum, ktorý si zachováva komplexnosť charakteristickú pre Penny Blue. Dozrieva minimálne 4 roky. V sudoch po koňaku, bourbone a whisky. Potom tieto tri časti zmieša Master Distiller Jean-Francois Koenig a Doug McIvor z Berry Bros & Rudd.

Farba tohto rumu pripomína hlboký jantár. Vo vôni cítiť marmeládu, melón a klinčeky. Chuť je mäkká a svieža s nádychom ovocia, cédrového dreva a korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Penny Blue VSOP 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Penny Blue VSOP 40% 0,7l (holá fľaša) je 25.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Penny Blue VSOP 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Penny Blue VSOP 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091309640718.

Produkt Penny Blue VSOP 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 15 Y.O., GLASS SET, Malecon Rare Proof 2006 13 Y.O., WOODEN BOX, Eminente Reserva, Arhumatic Ananas Rôti, Basilic