Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark

27,00 

Katalógové číslo: 789764321032 Kategórií:
Výrobca: VIZCAYA

Popis

Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark

Cena za Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark je 27 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 789764321032.

Produkt Vizcaya Rum Cask Nr. 12 Dark nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Zacapa XO Solera Gran Reserva Especial 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Arhumatic Mandarine de Sicile, Diplomatico Distillery Collection No.2 Barbet Column 47% 0,7l (kartón), Angostura 1787, GIFT