La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša)

20,40 

Katalógové číslo: 8410490267241 Kategórií:
Výrobca: Caicedra SL

Popis

Rum intenzívnej jantárovej farby so sladkou ,,bonbónovou“ chuťou. Vzniká zmiešaním rustikálneho rumu ,,tafia“ s jemnou ,,eau-de-vie“ a s dotykom vyzretého rumu z Martiniku, ktorý mu dodáva osobnosť a charakter.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša) je 20.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410490267241.

Produkt La Factoría Libre Del Ron El Añejo 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dictador Jerarquia 1991 Bourbon Cask 41% 0,7L (kartón), Havana Club 3YO Anejo 40% 0,7l (holá fľaša), Zacapa 23 Solera Gran Reserva 40% 1,0L (kartón), Compañero Elixir Orange MINI