Pacho Matrtaj Šarišský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša)

18,90 

Katalógové číslo: 8588007005171 Kategória:

Popis

ŠARIŠSKÝ ČAJ ❤
„Jak bi to bulo, žebi šarišaňe ňeukazaľi calemu švetu,
že tiš zname virobic fajni čaj, no ňe?
Na šarišskich lukoch rošňe veľo chocjakich biľinkoch,

ta sme ich paru natarhaľi, pridaľi i korinki

a namišaľi sme bars fajnu dobrotu.
Aľe pri koštuvke mušice davac pozor, bo začňece po šarišski i hvarec!
Naš čaj možu pic šicke chlopi i babi,

no i šicke parobci i dzivki co už maju 18 roki.“
Táto fajná dobrota je vyrobená zo 17 bylín a koreňov, ktoré sme vylúhovali v najjemnejšom obilnom destiláte. Niečo z toho sme opäť predestilovali, potom zmiešali a potom aj osladili a nakoniec sme do nej zamiešali kopec lásky.

Narobili sme sa veľmo veľmo, ale stálo to za to – veď náš ŠARIŠSKÝ ČAJ PACHO MATRTAJ aj chutí veľmo veľmo!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacho Matrtaj Šarišský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Pacho Matrtaj Šarišský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) je 18.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacho Matrtaj Šarišský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacho Matrtaj Šarišský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007005171.

Produkt Pacho Matrtaj Šarišský Čaj 52% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Old Bert Kingston Spiced Recipe N°140 40% 0.7L (holá fľaša), Kraken Black Spiced Uknown Deep Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Ron Barco XO 15 Solera 40% 0.7L (čistá fľaša), Spirited Union Sweet Orange & Ginger 38% 0,7L (čistá fľaša)