Spirited Union Pink Grapefruit & Rose 38% 0,7L (čistá fľaša)

19,00 

Katalógové číslo: 8720299046399 Kategória:

Popis

Aby ladili s osviežujúcou kvetinovou chuťou svazijského rumu, destilovali šupky ružových grapefruitov pre ich príjemne polosladkú chuť. Na vyváženie jeho mierne sladkého charakteru pridali červený pomaranč pre horkú a sladkokyslú chuť. Pre intenzívnu kvetinovú arómu rum naparili voňavou záhradnou ružou. Tieto svieže, okrúhle, otvorené a vysoko voňavé okvetné lístky dokonale ladia s kvetom bazy medovej. Ich sladké a pikantné arómy vytvárajú dokonalé spojenie citrusov a kvetov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spirited Union Pink Grapefruit & Rose 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Spirited Union Pink Grapefruit & Rose 38% 0,7L (čistá fľaša) je 19 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spirited Union Pink Grapefruit & Rose 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spirited Union Pink Grapefruit & Rose 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8720299046399.

Produkt Spirited Union Pink Grapefruit & Rose 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Dzama Vieux Vanilla 43% 0,7l (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie pálenica), Tiki Lovers Pineapple 45% 0,7l (holá fľaša), El Clásico Spiced 30% 0,5L (čistá fľaša)