Frapin VS 40% 0,7L (kartón)

35,30 

Katalógové číslo: 3275852101701 Kategória:
Výrobca: Frapin Cognac

Popis

Frapinov štýl, ktorý posúva remeselné spracovanie na najvyššiu úroveň excelentnosti, stelesňuje samotnú podstatu koňaku. Celý statok vrátane 240 ha viníc leží v oblasti Grande Champagne, ktorá sa považuje za najlepšie označenie koňaku. Je stále v pôvodnom rodinnom vlastníctve, môže sledovať svoju históriu pestovania a destilácie viniča až do roku 1270. Frapin kombinuje vedomosti s osvedčenými metódami odovzdávanými po celé generácie do remeselných koňakov, ktoré sa na ich panstve výlučne zbierajú, destilujú a dozievajú.

Frapin VS
Má slamovú žltú farbu, vo vôni cítiť ľahké tóny vanilky, chuť je jemná. Frapin V.S. má veľmi príjemný buket a pretrvajúcu chuť, ktorá je výsledkom špeciálnej destilácie na usadeninách, typickou pre oblasť Grande Champagne.

 

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Frapin VS 40% 0,7L (kartón)

Cena za Frapin VS 40% 0,7L (kartón) je 35.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Frapin VS 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Frapin VS 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3275852101701.

Produkt Frapin VS 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Alvisa 5 Organic 40% 0.5L (čistá fľaša), Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón), Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón)