Old Bert Rum, GIFT

31,90 

Katalógové číslo: 0742032209922 Kategória:
Výrobca: ALBERT MICHLER

Popis

Old Bert Rum, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Bert Rum, GIFT

Cena za Old Bert Rum, GIFT je 31.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Bert Rum, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Bert Rum, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0742032209922.

Produkt Old Bert Rum, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Coloma Single Cask 2007, GIFT, Dictador 2 Masters Glenfarclas 43,4% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Emperor Heritage 40% 0,7L (kartón), Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša)