Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba)

93,95 

Katalógové číslo: 5000267173795 Kategória:
Výrobca: Oban Distillery

Popis

Zberateľskej edície Game of Thrones sa rozrastá o ďalšiu whisky z liehovaru Oban. Spárovaná je s tvrdým vojenským poriadkom Nočnej hliadky (tiež sa volali Čierne vrany), ktoré strážia severnú hranicu Siedmich kráľovstiev pred nájazdmi divokých kmeňov.
Úvodné tóny arómy a chuti patria bohatému višňovému koláču Morello a kandizovanej pomarančovej kôre. Tieto tóny sa postupne prelínajú s krémovým karamelom a spáleným dubovým drevom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba)

Cena za Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba) je 93.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267173795.

Produkt Oban Game of Thrones The Night´s Watch 43% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Aberfeldy 12YO 40% 0,7l (tuba), Jack Daniel´s 40% 3l (kartón), Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), Nagahama Mizunara Peated, GIFT