Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón)

60,95 

Katalógové číslo: 5052598256227 Kategórií:

Popis

,,Sherried rye whisky“ nie je niečo, čo vidíte každý deň, ale presne to prináša Darkness. Základom je 5-ročná ražná whisky z Tennessee, ktorá bola ,,doladená“ v oktávových sudoch po ,,sherry Pedro Ximénez“. Výsledkom je unikátne spojenie ,,sherry“ aróm, ktoré sa krásne hodia k charakteristickým korenistým ražným prvkom.

Vo vôni cítiť sladké citrusové tóny, čokoládu, chilli a silný závan dubu. V chuti sa prelínajú tóny krémovej vanilky a mätovej čokolády končiace korením na pečenie a cédrom. V závere vystúpia zemité tóny rasce a korenia s jemným mandľovým nádychom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón)

Cena za Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón) je 60.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5052598256227.

Produkt Darkness 5YO Tennessee Rye Pedro Ximenez Cask Finish 49,6% 0,5L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Cragganmore 12YO 40% 0,7L (kartón), Johnnie Walker Red Label 40% 1l (holá fľaša), Johnnie Walker Red Label 40% 0,7l (holá fľaša), Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša)