Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša)

43,95 

Katalógové číslo: 897845002043 Kategória:

Popis

NOLET’S Silver Gin ponúka jedinečnú kombináciu rastlín, ktoré ešte nikdy neboli použité v gine, a ktoré boli vytvorené pre novú generáciu milovníkov ginu. NOLET’S Silver obsahuje čerstvé noty tureckej ruže, broskyne a maliny. Tieto rastliny boli špeciálne vybrané a individuálne macerované a potom destilované, aby poskytli tomuto ginu svoju charakteristickú prírodnú chuť a arómu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša) je 43.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 897845002043.

Produkt Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Munakra Night Blossoms Dry Gin, Mini Ron de Jeremy Hedgehog Gin 43% 0,05l (holá fľaša), Bathtub Gin 43,3% 0,7L (holá fľaša), G’Vine Floraison 40% 0,7L (holá fľaša)