Nikka Coffey Gin 47% 0,7L (kartón)

42,45 

Katalógové číslo: 3700597303269 Kategória:

Popis

Japonská značka Nikka stavia na mnohoročných skúsenostiach s destiláciou bielych spiritov a miešania whisky. Ako napovedá názov, Nikka Coffey Gin sa vyrába na Coffeyho kolonovom destilačnom prístroji, na ktorom sa destilujú typické obilné whisky Nikka. Ginu tento spôsob destilácie dodáva hodvábnu štruktúru a komplexnú chuť. Využíva sa v nej jedenásť rastlinných látok vrátane japonského amanatsu, yuzu a sansho korenia spolu s koriandrom, citrusovou kôrou a jablkovým džúsom. Vzhľadom na to, že veľké množstvo rastlinných látok sú citrusové plody, má tento gin viacvrstvové citrusové tóny a dlhotrvajúci nádych.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nikka Coffey Gin 47% 0,7L (kartón)

Cena za Nikka Coffey Gin 47% 0,7L (kartón) je 42.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nikka Coffey Gin 47% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nikka Coffey Gin 47% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3700597303269.

Produkt Nikka Coffey Gin 47% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Mini Beefeater 40% 0,05L (holá fľaša), Old Herold Gin 40% 0,7l (holá fľaša), Barrister Orange Gin, Toison 47% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)