Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša)

65,20 

Katalógové číslo: 618397960021 Kategória:

Popis


 

Ručne vyrobené v dedine Santa Catarina Minas s agáve Espadín. Prirodzene kvasené a dvakrát destilované v hlinených nádobách predkov s bambusovými trubicami. „Nos“ zo žuly a fíg, chuťové tóny citrusov, mede a zelených byliniek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša) je 65.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 618397960021.

Produkt Del Maguey Single Village Mezcal – Minero 49% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Pacho Matrtaj Kysucký Čaj 52% 0,7l (holá fľaša), Ron Cristóbal Niña 40% 0,7L (tuba), A. H. Riise Copenhagen 40% 0.7L (kartón), El Jimador Blanco 38% 0,7l (holá fľaša)