Mont Blanc Pure Diamond – Swarovski Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

31,55 

Katalógové číslo: 8436562150136 Kategória:
Výrobca: SARL E.L.S

Popis

Limitovaná edícia ultraprémiovej vodky Mont Blanc je venovaná prvému výstupu na tento vrch a prvým nálezom cenných kryštálov a minerálov ukrytých v jeho ľadovcoch. Tieto vzácne objavy sa stali inšpiráciou k stelesneniu luxusu uloženého do fľaše s trblietavými kryštálmi Swarovski. Fľaša vo farbe bieleho zlata v kombinácii s ,,plnou“ francúzskou vodkou prezentuje žiarivosť, jasnosť a čistotu.

Vodka sviežej a čistej vône – povšimnuteľné sú mandľové arómy s náznakmi bieleho korenia, pšenice a obilia. Iskru chuti dodáva sladkosť vanilky doplnená tónmi čierneho korenia a pšeničného chleba. Záver je okrúhly.

Je dôkazom vynikajúcich schopností a znalostí odborníkov zo západného regiónu Francúzska známeho aj ako ,,Spirit Valley“. Čistý obilný lieh prechádza 5-stupňovým procesom destilácie pod dohľadom skúsených remeselníkov. Vďaka znalostiam tajomstva destilačného umenia vyrábajú produkt najvyššej kvality a dosahujú optimálnu chuť. Vysoký stupeň čistenia znamená, že vodka má jedinečne jemnú a harmonickú chuť a neutrálnu vôňu – hladkú ako sneh v Alpách.

Za každý krok pri výrobe zodpovedá hlavný ,,master blender“ Alan Vincent. Zabezpečuje kvalitu vodky v súlade s múdrosťou starých vinárov a so všetkými tradíciami dodržiavanými v tomto regióne. Alan je aj držiteľom čestného titulu ,,pivničný majster‘‘ vo francúzskom vinárskom priemysle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mont Blanc Pure Diamond – Swarovski Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Mont Blanc Pure Diamond – Swarovski Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) je 31.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mont Blanc Pure Diamond – Swarovski Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mont Blanc Pure Diamond – Swarovski Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8436562150136.

Produkt Mont Blanc Pure Diamond – Swarovski Limited Edition 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi), Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7L (kožená tuba), Finlandia 40% 1l (holá fľaša), Imperial Collection Faberge Pearl & Ruby 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)