Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

32,15 

Katalógové číslo: 4603019001714 Kategórie: ,

Popis

Limitovaná edícia vodky Legend of Kremlin v zaujímavom knižnom boxe.

Vyrobená je zo špeciálneho pšeničného destilátu a mäkkej vody z ich vlastnej Itarskej artézskej studne. Po rozmiešaní v medených kadiach sa tieto prvky dokonale zladia a vytvoria bohatú a rafinovanú štruktúru. Vďaka päťnásobnej destilácii a pridaní prírodných zložiek získava špecifickú chuť.

Od roku 2014 získala 9 zlatých medailí na najprestížnejších, nie len ruských, ale i medzinárodných súťažiach a 11cien Grand Prix.
 
Má jemnú  a hladkú chuť po obilných zrnách, mede a vanilke s korenistou a jemne sladkastou arómou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 32.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4603019001714.

Produkt Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Imperial Collection Faberge Pearl & Sapphire 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Imperial Collection Faberge Pearl & Ruby 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Neft Vodka White Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša), Absolut Kurant 40% 1,0L (holá fľaša), Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Rutte 100% Organic Grain Vodka 40% 0,7L (holá fľaša)