Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša)

23,45 

Katalógové číslo: 853222006042 Kategória:
Výrobca: Canelli (AT)

Popis

Gin krištáľovo čistej farby. Vo vôni cítiť najmä svieže tóny citrónov s borievkovou arómou v pozadí. V chuti aj v závere dlho pretrvávajú lahodné a osviežujúce citrusové tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša) je 23.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 853222006042.

Produkt Malfy Limone Gin 41% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša), Only Gin Premium 43% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), The King Of Soho London Gin 42% 0,7l (holá fľaša), Barrister Dry Gin