Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

38,05 

Katalógové číslo: 4860018007134 Kategória:

Popis

Prirodzená rovnováha sily a hladkosti vytvára harmonickú chuť. Zmes prémiových brandy vyrobených z gruzínskeho hrozna. Čas zrenia v dubovom sude ho naplní komplexnými vôňami, tónmi sušeného ovocia, sliviek, škorice, vanilky a sladkého korenia. Viacvrstvová textúra a žiarivý jantárový tón – dokonale vyvážené a zároveň intenzívne brandy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 38.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018007134.

Produkt Sarajishvili VSOP 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Frapin XO VIP 40% 0,7L (kartón), Larsen Invincible Marble Ruby Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Alvisa XO 40% 0,5L (holá fľaša), Karpatské KB 40% 0,7l (holá fľaša)