Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša)

7,10 

Katalógové číslo: 8586015320477 Kategória:

Popis

Karpatské KB je najpopulárnejším produktom z kolekcie, ktorý si vychutnávajú už viaceré generácie. Veľa ľudí tento tradičný výrobok s obľubou označuje skratkou „KB-čko“.

Súčasťou nápoja je kvalitný vínny destilát aj slovenský med. Jeho plná, vyvážená chuť, jantárová farba a jemná vôňa s nádychom vanilky a sušeného ovocia prebudí vaše zmysly. Spojením klasického „KB-čka“ a hruškového destilátu vznikol nápoj s príťažlivou chuťou. Karpatské KB Hruška vás zaujme príjemnou vôňou a prekvapí priamočiarou chuťou zrelej hrušky, harmonicky zladenej s chuťou tradičného Karpatského KB. Výborne sa hodí do miešaných nápojov a oceníte ho aj v kuchyni.

Do „KB-čka“ pridali škoricu a klinček, čím tento tradičný slovenský produkt dostal úplne nový rozmer vo vôni i v chuti. Korenisté tóny, zladené s vínnym destilátom a medom, vytvárajú harmonický celok, ktorý si môžete vychutnať samostatne, ku šálke kávy, v miešaných nápojoch, či už studených alebo horúcich, ktoré príjemne zahrejú a pohladia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša)

Cena za Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša) je 7.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586015320477.

Produkt Karpatské KB 40% 0,5l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jules Domet Eiffel 36% 0,5L (holá fľaša), Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva 40% 0,7l (kartón), Frapin XO VIP 40% 0,7L (kartón)