Mauritius Rom Club Classic Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

31,00 

Katalógové číslo: 6091313665707 Kategória:
Výrobca: Litchquor Ltd

Popis

MAURITIUS ROM CLUB je nová značka rumov pochádzajúcich z ostrova Maurícius. Odrážajú rozmanitosť a hojnosť ostrova s jeho voňavým prostredím, exotickými arómami a chutnými potravinami.

Mauritius Rom Club Classic Spiced je zmesou prémiových rumov z ostrova Maurícius, obohatená o tóny tropického ovocia a korenia. Vôňa je komplexná, s tónmi tropického ovocia a korením, pričom najviac vyniká škorica. Chuť je príjemná, s dominantnými tónmi mandarínky a grapefruitu. Chuť ponúka dokonalý a nezabudnuteľný zážitok.

Ocenenia:
– 2017 – strieborná medaila v súťaži International Wine and Spirit Competition.
– 2017 – strieborná medaila v súťaži Concours Mondial de Bruxelles.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mauritius Rom Club Classic Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Mauritius Rom Club Classic Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) je 31 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mauritius Rom Club Classic Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mauritius Rom Club Classic Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091313665707.

Produkt Mauritius Rom Club Classic Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Borovička Spišská Koscher 40% 0,7l (holá fľaša), Clément VSOP Vieilli En Futs De Chene – limited edition 40% 0,7L (kartón), Jack Daniel´s 40% 3,0L (holá fľaša), Pyrat XO Reserve 40% 0,7L (čistá fľaša)