Martell XO 40% 0,7l (kartón)

182,95 

Katalógové číslo: 3219820003703 Kategória:
Výrobca: Martell & Co.

Popis

So svojím odvážnym dizajnom a intenzívnou chuťou je vrcholným vyjadrením Maison Martell. Je interpretáciou prestížneho ,,terroir“ Grande Champagne. Vyvažuje silu a intenzitu tohto regiónu s eleganciou vzácneho Borderies ,,cru“, ktoré je podpisom Maison Martell už viac ako 300 rokov.

Farba pripomína zlatý jantár s tmavými medenými a mahagónovými odleskami. Pikantná a korenistá vôňa oplýva arómami čierneho a ružového korenia, koriandra, fíg, vlašského orecha a santalového dreva. V chuti sa rozvíjajú intenzívne tóny fíg, červeného ovocia a púčikov čiernych ríbezlí, ktoré odrážajú jemnosť zmesi pochádzajúcu z Grande Champagne, čo vedie k výnimočne dlhému a robustnému záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martell XO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Martell XO 40% 0,7l (kartón) je 182.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martell XO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martell XO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3219820003703.

Produkt Martell XO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hardy VSOP Organic 40% 0,7l (kartón), Karpatské Brandy Špeciál Chardonnay 42% 0.7L (čistá fľaša), Godet XO Fine Champagne 40% 0,7L (kartón), Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,2L (darčekové balenie plátené vrecúško)