Martell VSOP 40% 0,7l (kartón)

39,10 

Katalógové číslo: 3219820005882 Kategória:
Výrobca: Martell & Co.

Popis

Je autentickým vyjadrením štýlu Martell. Zachováva si nekompromisný štýl tým, že dozrieva výlučne v sudoch z jemnozrnného dubu. Táto špecifickosť podporuje rozvoj rafinovaných vôní, ktorých príkladom sú zvodne ovocné tóny. Jeho najmladšia zložka starne najmenej 4 roky. Ponúka dokonalú rovnováhu medzi lahodne jemnými, ovocnými tónmi a jemnými drevitými podtónmi.

Má krásnu medenú farbu so zlatým odleskom. Intenzívna vôňa zrelého žltého ovocia oplýva arómami mirabeliek (slivky), marhúľ a broskýň. Elegantná a dokonale vyvážená chuť je bohatá na ovocné tóny s jemným náznakom drevených a korenistých tónov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martell VSOP 40% 0,7l (kartón)

Cena za Martell VSOP 40% 0,7l (kartón) je 39.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martell VSOP 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martell VSOP 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3219820005882.

Produkt Martell VSOP 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón), Martell Cordon Bleu XO 40% 0,7l (kartón), Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón), Larsen Invincible Yellow Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón)