Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón)

113,20 

Katalógové číslo: 3028130078390 Kategórií:
Výrobca: Camus

Popis

Koňak vyrobený z produkcie posledných viníc Dordogne v malej očíslovanej sérii (len 3000 fliaš).

Je vyrobený čisto z kolombardského hrozna vypestovaného na malom pozemku s rozlohou 1,5 hektára v dedine Saint-Aulaye. Je výsledkom desaťročia trvajúceho projektu na znovuobjavenie a ochranu jedinečného terroir, ktorého historická tradícia výroby koňaku v tejto oblasti bola na pokraji vymiznutia.

Synergia medzi domom Camus a mestskou radou Saint-Aulaye umožnila starostlivý výber oblastí na pestovanie nového viniča a oživenie určitých tradičných postupov, ako je používanie sudov vyrobených z dreva z miestneho lesa. Po rokoch štúdia, vývoja a starnutia vznikla finálna zmes ročníka 2016 ako limitovaná edícia.

Koňak krásnej lesklej zlatej farby s jantárovými odleskami. V jeho vôni sa objavujú ovocné arómy hrušky a ananásu s náznakom korenia. Teplá a bohatá chuť oplýva tónmi vanilky s nádychom zázvoru a vlašských orechov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón)

Cena za Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón) je 113.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130078390.

Produkt Camus-Return To SAINT-AULAYE 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Lautrec Cognac XO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Ararat 20YO 40% 0,7l (kartón), Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón), Frapin VS 40% 0,7L (kartón)