Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón)

175,05 

Katalógové číslo: 3558270004763 Kategória:
Výrobca: Lheraud Cognac

Popis

  Od roku 1860 do dnešných dní si rodina vytvorila jedinečnú identitu zakorenenú vo výraznej krajine, kde vášeň a diskrétnosť sú slovami, ktorými sa dá žiť. Alexandre Lhéraud, ktorý sa usadil v regióne Petite Champagne, aby slúžil miestnemu správcovi zámku, bol prvým, kto vysadil vinič vo svojej záhrade. Victor, Jean, Pierre, Eugene, Rémy a Guy išli v jeho šľapajach. Títo muži s vynikajúcim temperamentom a vytrvalou pracovnou morálkou rozšírili panstvo a zdokonalili svoju metódu a odovzdali spomienku na krajinu a starostlivosť, ktorú venovali svojim výrobkom. Práve to dodáva koňaku Lheraud jeho jedinečný štýl, ktorý využíva minulosť, aby zažiarila v prítomnosti.
Lheraud XO
Vyvážený a zrelý buket s korením a vanilkou. Veľmi elegantný a pôsobivý, s ľahkou chuťou čokolády a korenín a nádherným zamatovým povrchom. Vhodný na vychutnanie aj s cigarou.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón)

Cena za Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón) je 175.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3558270004763.

Produkt Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Conde de Osborne 40,5% 0,7L (kartón), Lepanto P.X. Solera Gran Reserva 36% 0.7L (kartón), Courvoisier VS 40% 0,7L (kartón)