Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

71,05 

Katalógové číslo: 4860018007141 Kategória:

Popis

Výnimočný produkt z klasickej rady. Špeciálny výber destilátov z vybraných gruzínskych odrôd viniča zrejúci v dubových sudoch. Vyznačuje sa pozoruhodnou tmavojantárovou farbou, vynikajúcim a harmonickým buketom a jemnou zamatovou chuťou. V tejto jemnej brandy sú zachytené intenzívne tóny vanilky, čokolády a dubu. Výrazné sú arómy mandlí a kože.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 71.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018007141.

Produkt Sarajishvili XO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Alvisa XO 40% 0,5L (holá fľaša), Hardy Noces de Perle Decantere 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Cognac Park XO 40% 0,7L (kartón), Larsen Invincible Pure White Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón)