Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

33,95 

Katalógové číslo: 4602726004360 Kategória:
Výrobca: Mamont

Popis

Ide o skutočný sibírsky produkt, keďže využíva čistú artézsku vodu a sibírsku pšenicu. Je 3-krát filtrovaná cez sopečné horniny. Používajú sa plody cedru. Fľaša tejto sibírskej vodky má tvar mamutieho kla.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) je 33.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4602726004360.

Produkt Mamont Vodka 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Russian Standard Gold 40% 1,0L (holá fľaša), Finlandia Vodka 40% 1,75L (holá fľaša), Fair Premium Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), DQ Vodka 40% 1l (holá fľaša)