Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša)

23,80 

Katalógové číslo: 6430043095000 Kategória:

Popis


 
Príbeh o ,,Tom of Finland“ ukazuje skutočné posolstvo akceptovania a lásky. Tom of Finland – Finnish Touko Laaksonen – reprezentuje komunitu homosexuálov, a to s veľkým optimizmom. Poriada radostné oslavy zdravej mužskosti. Prihovára sa k univerzálnym bežným emóciám a predstavuje rozmarného, nespútaného ducha, ktorý existuje v každom z nás. Tom tvorí umenie, ktoré vyžaruje radosť. A taká je aj vodka Tom of Finland – radostná, ikonická a odvážna. Toto umenie presahuje umenie. Povzbudzuje ľudí, aby boli sami sebou, aby sa ukázali takí, akí sú. Aby žili podľa vlastných pravidiel a vedeli tak byť šťastní.

Tom of Finland Organic Vodka
Táto organická vodka je umelecky vyrobená vo Fínsku z najlepšej ekologicky pestovanej pšenice, raže a čistej arktickej vody. Vyrába sa v malých množstvách s láskou a starostlivosťou od majstra liehovarníka Mika Mönkkönena v spoločnosti Lignell & Piispanew, ktorá je druhou najstaršou rodinnou spoločnosťou vo Fínsku.

Neobsahuje žiadny pridaný cukor – okrem čistého destilátu a vody sa nepridáva nič. Je päťkrát destilovaná a filtrovaná cez tradičné listové filtre. S tak dobrou vodkou je filtrovanie cez drevené uhlie jednoducho zbytočné. Jej vôňa je čistá s jemnými náznakmi raže. V jej chuti necítiť žiadne spáleniny ani ostrosť. Prvý dúšok pokryje vaše pery hodvábne jemnou olejnatosťou. Jemný náznak vanilky prechádza k čiernemu koreniu s podtónom badiánu. Vysoké tóny korenia sú dokonale sprevádzané jemnou a mäkkou štruktúrou – ,,Je to ako piť hodváb.“ Tom of Finland Organic Vodka je vodka odvážna, ale jemná a i tak plná charakteru, pričom pikantnosť raže je vyvážená jemnosťou pšenice a arktickej vody.
 
Výťažok z každého nákupu tejto vodky je darovaný nadácii Tom of Finland Foundation, ktorú založili Tom a jeho priateľ Durk Dehner v roku 1984 na propagáciu zdravšieho a tolerantnejšieho prístupu ku sexualite a aby verejnosť mala možnosť byť viac vzdelávaná a informovaná v oblasti erotického umenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša)

Cena za Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) je 23.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6430043095000.

Produkt Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Imperial Collection Super Premium 40% 0,7L (tuba), Carskoje Selo, Koskenkorva, Rutte 100% Organic Grain Vodka 40% 0,7L (holá fľaša)