Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša)

38,65 

Katalógové číslo: 5060411481718 Kategórií:

Popis

Fľaša, aká vznikne raz za 1000 rokov – na výnimočnú príležitosť. V liehovare Silent Pool Distillery netušili, že by sa mohlo zrodiť niečo natoľko významné, čo by ich dokázalo presvedčiť, aby zmenili ikonický dizajn fľaše. No zrodilo sa. Táto limitovaná edícia bola vytvorená ako slávnostné vydanie na počesť a na pripomenutie platinového jubilea kráľovnej Alžbety II. Ako oslava a pocta najdlhšie vládnucemu britskému monarchovi.

Vychutnajte si aromatickú broskyňu pohladenú kvetinovými tónmi. Jemné vrstvy borievky a delikátne náznaky čaju následne ustupujú ľahkým tónom ruží, ktoré sú podložené jasným citrusovým korením.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša) je 38.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060411481718.

Produkt Silent Pool Platinum Celebration 43% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Citadelle Jardin d’été, Barrister Blue Gin, KI NO BI gin 45.7% 0,7L (kartón), Beefeater 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)