Luxardo Amaretto di Saschira 24% 0.7L (čistá fľaša)

12,60 

Katalógové číslo: 8000353003149 Kategória:
Výrobca: LUXARDO S.p.A.

Popis

Mandľový likér žiarivej farby so zlatými odleskami – farbou pripomína svetlú meď. Jeho mandľovú príchuť vytvárajú predovšetkým éterické oleje obsiahnuté v kôstkach čerešní, broskýň a marhúľ. Vo vôni dominuje pražená mandľa a marcipán. Chuť je jemne sirupová – cítiť v nej makrónky, pražené horké  mandle, taníny z čierneho čaju, dezerty ako ,,Madeira cake“ a ,,Battenberg cake“ a ostrý citrón. Dobre zaoblená chuť, voňavá aróma a náznak vanilky v závere – toto odlišuje Luxardo Amaretto di Saschira od ostatných likérov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Luxardo Amaretto di Saschira 24% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Luxardo Amaretto di Saschira 24% 0.7L (čistá fľaša) je 12.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Luxardo Amaretto di Saschira 24% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Luxardo Amaretto di Saschira 24% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000353003149.

Produkt Luxardo Amaretto di Saschira 24% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Shanky’s Whip 33% 0.7L (čistá fľaša), Sambuca Extra Molinari 40% 0,7L (holá fľaša), Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (kartón), Mini Zwack Unicum 40% 0,05L (čistá fľaša)