Baileys Strawberries & Cream 17% 0,7L (holá fľaša)

18,15 

Katalógové číslo: 5011013933457 Kategória:

Popis

Nová Baileys Strawberries & Cream spája čerstvé šťavnaté jahody a luxusnú krémovú vanilku s originál írskym mliečnym krémom a jedinečným duchom Baileys. Bez gluténu. Najlepšie podávané s ľadom, v  kokteiloch alebo so zmrzlinou.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Baileys Strawberries & Cream 17% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Baileys Strawberries & Cream 17% 0,7L (holá fľaša) je 18.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Baileys Strawberries & Cream 17% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Baileys Strawberries & Cream 17% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011013933457.

Produkt Baileys Strawberries & Cream 17% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: The Bitter Truth Celery 44% 0,2l (holá fľaša), Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša), Limoncé Liquore di Limoni 25% 0,5l (holá fľaša), Fireball 33% 1,0L (čistá fľaša)