Luc Belaire Luxe Rare 12,5% 0,75L (kartón)

33,40 

Katalógové číslo: 813497005010 Kategória:
Výrobca: Luc Belair

Popis

Vinárstvo bolo založené už v roku 1898.Vinári šiestej generácie dohliadajú na výrobu každej fľaše Luc Belaire, zabezpečujúc dokonalú rovnováhu pri každom plnení do fliaš a vytvárajú elegantnú, osviežujúcu charakteristiku vína z našej produkcie.
 
Naše vzácne ružové víno a „Luxe“ ružové víno je zo srdca regiónu Provence-Alpes-Côte d’Azur.Tento región je domovom najznámejšej „ružovej“ vinárskej oblasti na svete. Naše Luxe a Gold cuvées sa vyrábajú v Burgundsku, jednom z najslávnejších a historických vínnych terroirov na svete.
 
Sortiment Belaire kombinuje hrozno vzácnej kvality s remeselným spracovaním, ktoré nájdete iba v rodinnom vinárstve, ako je naše, a zaručuje nezabudnuteľný zážitok v každej fľaši.

Edícia Luxe Doprajte si pravý francúzsky luxus. Vyrába sa vo francúzskom Burgundsku zo 100% hrozna Chardonnay. Zmiešané so špeciálnou dávkou Chardonnay z olasti Chablis a zrejúca šesť mesiacov v dubových Burgundských sudoch. Balené v luxusnej bielej fľaši.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Luc Belaire Luxe Rare 12,5% 0,75L (kartón)

Cena za Luc Belaire Luxe Rare 12,5% 0,75L (kartón) je 33.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Luc Belaire Luxe Rare 12,5% 0,75L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Luc Belaire Luxe Rare 12,5% 0,75L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 813497005010.

Produkt Luc Belaire Luxe Rare 12,5% 0,75L (kartón) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: 958 Santero Blue Glam, Moët & Chandon Nectar Imperial Semi Secco 12% 0,75l (holá fľaša), Hubert Club Polosladké 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Pol Roger Reserve Brut 12,5% 0,75L (čistá fľaša)