Licor 43 31% 1l (holá fľaša)

20,95 

Katalógové číslo: 8410221110006 Kategória:

Popis

Prastará receptúra, vďaka ktorej má tento likér lahodnú chuť a zlatý lesk, pozostáva zo 43 tajných prírodných zložiek. Tie však nestačia – až odborné znalosti, rodinný recept, ideálne načasovanie a teploty dokážu premeniť všetky tieto ingrediencie na ,,zlato“.

Chuťový profil je komplexný a harmonický. Dominujú živé citrusové arómy Stredomoria, jemný korenistý nádych koriandra a sladká chuť zrelého ovocia s nuansami vanilky. Ľahké tóny pomarančového a citrónového kvetu s náznakom trpkosti (plynúcej z kôry citrusov) príjemne vyhladí nádych zrelého ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Licor 43 31% 1l (holá fľaša)

Cena za Licor 43 31% 1l (holá fľaša) je 20.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Licor 43 31% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Licor 43 31% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410221110006.

Produkt Licor 43 31% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Zwack Unicum 40% 0,5l (holá fľaša), Kwai Feh Lychee 20% 0,7L (holá fľaša), Beluga Hunting Herbal 40% 0,7l (holá fľaša), Baileys Espresso Creme LIKÉR 17% 0.7L (holá fľaša)